Par mums

Mūsu darbs ir mīlestība, kas padarīta redzama pārsteidzošās dāvanās! Sadarbojoties ar “Win-Win”, tavs vēstījums draugam, kolēģim vai kādam citam īpašam cilvēkam tiks ietverts, papildināts, pārvērsts simbolu saturošā dāvanā.

Dāvanām pievienoto vērtību sniedz fakts, ka daudzas no tām tiek idejiski ģenerētas, izstrādātas un individualizētas "Win-Win" komandā Latvijā, izmantojot dažādus mākslinieciskos un tehniskos risinājumus. Īpašu emociju gammu dāvanām piešķir vietējo mākslinieku roku darbs. Protams, notiek arī sadarbība ar ārzemju partneriem, atklājot kvalitatīvus un interesantus produktus mūsu klientiem.

Par pašu svarīgāko "Win-Win" uzskata atcerēties, ka katrai dāvanai jākļūst par pozitīvu pārsteigumu dāvinātāja un saņēmēja attiecībās. Šādi pārsteigumi pārliecinošāk par vārdiem saka paldies. Saka, ka uzticas. Saka, ka šī sadarbība ir veiksmīga!

Zvaniet vai rakstiet mums, lai saņemtu īpašo dāvanu piedāvājumu tieši Jums!

Aģentūra dibināta 2004. gadā.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!

Licences numurs Sērija MT Nr. 00000014447